Informacje dla nauczycieli i partnerów
Ciekawoski ze świata nauki i techniki

Budzimy

twórcze myślenie!

"Fizyka dla smyka" to warsztaty edukacyjne dla dzieci ze szkół podstawowych. Przyjeżdżamy do szkoły !!! Dzieci uwielbiają eksperymentować ! Wiele eksperymentów naukowych szczególnie takich, które sprawiają wrażenie "magicznych" zawsze wzbudza w dzieciach wielkie zaciekawienie. To przecież wspaniała okazja aby poznawać, odkrywać i zadawać pytania.

więcej

Fascynujący Świat Owadów i Pajęczaków Profesora Pytalskiego – to nasze najnowsze warsztaty naukowe/przyrodnicze skierowane głównie do dzieci z przedszkoli oraz uczniów szkół podstawowych klas I-III.  Przyjeżdżamy do szkół i przedszkoli  !!!

więcej

 "Od przedszkola do profesora" warsztaty naukowe dla dzieci w wieku przedszkolnym od 4 do 6 lat. Nasze warsztaty to dużo wspaniałej naukowej zabawy, humoru i odrobiny ciekawej nauki jaką jest fizyka.

więcej

Laboratorium Profesora Pytalskiego zabierze was w ciekawą podróż do świata, w którym nauka łączy się z zabawą. Świata pełnego tajemnic, które będziecie odkrywać wykonując wiele ciekawych, magicznych czasami intrygujących eksperymentów.

więcej

Partnerzy fundacji

NEWSLETTER