Informacje dla nauczycieli i partnerów
Ciekawoski ze świata nauki i techniki

Budzimy

twórcze myślenie!

Informacje dla nauczycieli

Informacje o współpracy

Witamy, witryna na której Państwo znajdujecie się została przygotowana w celu ułatwienia kontaktu z naszą Fundacją.
Jednocześnie chcieliśmy przekazać jak najwięcej informacji dotyczących naszych programów , możliwości rezerwacji terminów, korzystania z bezpłatnych zajęć, pokazów i wystaw.
Wybór programów i rezerwacja
W zakładce "Warsztaty i programy" znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o aktualnie realizowanych przez Fundację pokazach, warsztatach naukowych i wystawach.
W przypadku zainteresowania którymkolwiek z programów możecie Państwo bezpośrednio poprzez naszą stronę sprawdzić dostępność wolnych terminów.

Po prawej stronie znajduje się kalendarz. Dni, które są zaznaczone na kolor zielony są już zarezerwowane ( nie dotyczy wystaw ). Dni oznaczone na biało są wolne. Poniżej znajduje się formularz kontaktowy poprzez, który możecie Państwo bezpośrednio dokonać rezerwacji jak również zadawać pytania dotyczące konkretnych projektów. Rezerwacji można dokonać również telefoniczne dzwoniąc pod numer 515 918 410 ( pn - piątek w godzinach 14:00 - 21:00 )

Bezpłatnie

W ramach działalności statutowej naszej Fundacji prowadzimy warsztaty, pokazy oraz udostępniamy bezpłatnie nasze wystawy. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie takimi projektami musieliśmy wprowadzić pewne ograniczenia. Na początku każdego roku kalendarzowego wprowadzamy listę szkół i instytucji, które są upoważnione do korzystania z bezpłatnych zajęć lub wystaw. O tym co aktualnie realizujemy bezpłatnie i w jaki sposób opisujemy poniżej.
Uwaga : co roku ( rok kalendarzowy ) szkoła lub instytucja może skorzystać tylko raz z poniżej przedstawionych warsztatów, pokazów lub wystaw.

Aktualny wykaz bezpłatnych projektów.

1. Bezpłatne pokazy naukowe - pokazy realizujemy przy okazji różnych szkolnych imprez. Tematyka pokazu, czas jego trwania oraz inne szczegóły są ustalane indywidualnie. Już można rezerwować terminy poprzez formularz lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 515 918 410 ( pn - piątek w godzinach 14:00 - 21:00 )

2. Bezpłatne warsztaty "Tajemnicze eeg" - z uwagi na możliwości techniczne w jednym dniu możemy zrealizować warsztaty maksymalnie dla trzech grup lub klas ( max 25 dzieci w grupie). Czas trwania warsztatów 1,5 godziny zegarowej lub 2 godziny lekcyjne dla jednej grupy. Uwaga : już można rezerwować terminy na powyższe warsztaty lecz realizujemy je dopiero od kwietnia 2019 r. 

3. Wystawy planszowe "Ciekawostki naukowe" i "Owady i pajęczaki w Polsce- fakty, mity, ciekawostki" - szczegółowy opis wystaw znajduje się w zakładce nasze wystawy. Wystawy wypożyczamy na okres od 2 do 3 tygodni. Wypożyczenie wystawy należy uzgadniać tylko i wyłączne telefonicznie dzwoniąc pod numer 515 918 410 ( pn - piątek w godzinach 14:00 - 21:00 ) Wystawy sprawdzają się idealnie jako pomoc przy realizacji lekcji przyrody lub fizyki.

Wykaz szkół i instytucji upoważnionych do korzystania z bezpłatnych projektów w roku 2018.

Szkoła Podstawowa nr 25 w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 33 w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 8 w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 19 w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 5 w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 32 w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 34 w Kielcach
Zespół Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej w Kielcach
Szkoła Podstawowa Nazaretanek w Kielcach
Szkoła Podstawowa nr 31 w Kielcach

Szkoła Podstawowa w Łopusznie
Zespół Placówek Oświatowych w Wąchocku
Szkoła Podstawowa nr 2 w Jędrzejowie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Jędrzejowie
Szkoła Podstawowa nr 11 w Starachowicach
Szkoła Podstawowa nr 13 w Skarżysku-Kamiennej
Szkoła Podstawowa nr 1 w Stąporkowie
Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchedniowie
Szkoła Podstawowa nr 3 w Suchedniowie
Szkoła Podstawowa w Iłży
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Wolicy
Szkoła Podstawowa w Starochęcinach
Szkoła Podstawowa w Nowinach
Szkoła Podstawowa nr 1 w Szydłowcu

 

Kalendarz zajęć i wolnych terminów

Legenda

termin zajęty
termin wolny, wyślij zapytanie

zarezerwuj termin

wyślij

Partnerzy fundacji

NEWSLETTER