29.08.2019
Nowy rok szkolny 2019/2020

Przede wszystkim przygotowaliśmy nowy, od dawna oczekiwany projekt, który zatytułowaliśmy "Od przedszkola do profesora". Projekt, który powstał z myślą o najmłodszych przyszłych naukowcach, dzieciach z grupy wiekowej 4-6 lat czyli przedszkolakach. Więcej o naszym projekcie przeczytacie Państwo w dziale Warsztaty i programy - Edukacja.

Rusza nasz nowy produkt - pokazy naukowe dla większych grup dzieci. Dotychczas specjalizowaliśmy się w warsztatach naukowych przeznaczonych dla niewielkich grup dzieci. Nadszedł czas na "Naukowe Show" - czyli pokazy przeznaczone dla większych grup dzieci od 100-150 osób. Idealne na różnego rodzaju szkolne imprezy jak również eventy o tematyce naukowej. Pierwsze naukowe show zatytułowaliśmy - "Fizyka warta ryzyka". Jak sama nazwa wskazuje nie obędzie się bez ryzykownych eksperymentów :) Lada dzień w dziale Warsztaty i programy - Edukacja, będzie można zapoznać się ze szczegółami projektu.

Kolejnym nowym produktem jest moduł naukowy "Potęgą umysłu" - Brain interface. Czy można sterować urządzeniami za pomocą umysłu ? Przekonacie się korzystając z naszej oferty interaktywnych stanowisk wykorzystujących do sterowania bioelektryczną aktywność mózgu.
* Steruj grami komputerowymi
* Trenuj swoją koncentrację
* Sprawdź się z innymi tocząc pojedynki umysłu
* Pokonuj tory przeszkód
* Steruj robotami / wyścigi robotów
To wszystko za pomocą Twojego umysłu ! Fantastyczna oferta na pikniki naukowe, imprezy integracyjne i różnego rodzaju eventy. Pierwszą prezentację naszego modułu naukowego "Potęga umysłu" będzie można zobaczyć na Podkarpackim Festiwalu Nauki i Techniki w dniach 20-22.09.2019 roku. Zapraszamy.

To jeszcze nie koniec :) dalej pracujemy nad kolejnymi projektami, które zaprezentujemy na wiosnę 2020 roku.
Piotr Sołkiewicz - Fundacja Naukowa Twórcze Myślenie

Partnerzy fundacji

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Cookies Policy.

ok