10.06.2018
Piknik popularnonaukowy z okazji Dnia Dziecka oraz 10-lecia Kieleckiego Parku Technologicznego

W sobotę 9 czerwca mieliśmy okazję uczestniczyć w pikniku popularnonaukowym, który odbył się na terenie Ogrodu Doświadczeń Energetycznego Centrum Nauki.
To była naprawdę wspaniała, pełna wrażeń i ciekawych atrakcji impreza. Warsztaty, pokazy popularnonaukowe, występy taneczne, spektakl dla dzieci, treningi na powietrzu, konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji czekało na wszystkich, którzy zdecydowali się spędzić sobotę z Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego. Podczas pikniku nie zabrakło ciekawych wyzwań na stoiskach edukacyjno-animacyjnych oraz na specjalnie przygotowanych scenach.
Partnerem Głównym wydarzenia był Folwark Samochodowy, autoryzowany dealer samochodów marek Suzuki oraz Hyundai. Wspólnie Dzień Dziecka i 10 lat KPT świętowali także: Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Kielcach, Komenda Miejska Policji w Kielcach, Geopark Kielce, Przedszkole Zygzak, Wydawnictwo Jedność, Profesor Pytalski z Fundacji Naukowej Twórcze Myślenie, Robie Sobie Dizajn, Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”, Tropem Przygody, Akademia Muay Thai, Studio Ruchu Mięta, Capoeira Kielce, Fresh Stuff Kids, trenerka jogi Dorota Łatasiewicz, Bike Café oraz Nowy Wrzosowy Bufet.
Dziękujemy serdecznie naszym przyjaciołom z Energetycznego Centrum Nauki za za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tym wspaniałym pikniku.

Partnerzy fundacji

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Cookies Policy.

ok