Zarezerwuj warsztaty w Twojej placówce

Kilka zdań instruckji dla nauczyciela. W przypadku zainteresowania którymkolwiek z programów możecie Państwo poniżej sprawdzić dostępność wolnych terminów i dokonać rezerwacji pokazów w Państwa placówce.
Po prawej stronie znajduje się kalendarz. Dni, które są zaznaczone poprzez “X” są już zarezerwowane (nie dotyczy wystaw). Dni oznaczone na biało są wolne. Poniżej znajduje się formularz kontaktowy poprzez, który możecie Państwo bezpośrednio dokonać rezerwacji jak również zadawać pytania dotyczące konkretnych projektów. 

UWAGA ! Jednorazowo rezerwujemy jeden dzień,  aby zarezerwować więcej niż jeden dzień należy powtórzyć rezerwację.  

W przypadku dodatkowych pytań proszę dzwonić pod numer 515 918 410 w godzinach od 14 do 18. 

UWAGA - zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich. Ustawa z 28 lipca 2023 r. o zmianie ustawy - Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2023 r. poz. 1606) wprowadza od 15 lutego 2024 r. m.in. rozszerzony obowiązek weryfikacji niekaralności nowozatrudnianych osób przed nawiązaniem z nimi stosunku pracy lub dopuszczeniem do działalności w której będą miały kontakt z małoletnimi.  Informujemy - wszyscy pracownicy Fundacji Naukowej Twórcze Myślenie posiadają zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności i udostepnią je do wglądu na życzenie zamawiającego. 

Krok 1

Wybierz tematykę warsztatów

Zaznacz temat który Cię interesuje

Krok 3

Uzupełnij dane Twoje i placówki

wyślij
Krok 2
Wybierz interesujący Cię termin

Partnerzy fundacji

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Cookies Policy.

ok